سایت تاما صفحه اول سایت تماس با ما ورود اعضاء پست الکترونیک
اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی
گروه تربیت بدنی ابتدایی
منوی اصلی
سی و سومین دوره مسابقات ورزشی دانش اموزان پسر سراسر کشور - اراک- تابستان 95
ساعات حضور سرگروه های تربیت بدنی استان مرکزی

گروه تربیت بدنی استان مرکزی در روزهای دوشنبه ساعت 14 تا 17 در خیابان ملک کوچه نشاط دبستان پسرانه حکمت حضور دارند

علی نوشیر         ایمیل:  ali_noshir_new@yahoo.com        شماره تلفن:09183627683

خانم میر محمدی

خانم محمدیوقتی پاهایتان را تمرین می‌دهید نگران زانوهایتان هستید؟ مشکلات زانو در میان ورزشکاران و بدنسازها بسیار رایج هستند، اما ورزشکارهای تازه کار نیز غالبا در مورد زانوهای خود اظهار ناراحتی دارند. اگر دچار مشکلات زانو هستید، شاید تمرین دادن پاهایتان بدون احساس درد دشوار باشد، اما در اینجا تمرین‌هایی را داریم که می‌توانند به شما کمک کنند تا یک تمرین عالی را بدون آسیب زدن به زانوهایتان انجام دهید.

ادامه خبر ...

تمامی نوزادان پس از تولد به مرور، مهارت های حرکتی مهمی همچون، نشستن و راه رفتن و... کسب می کنند. همه ی مادران به روند این رشد حرکتی آگاه هستند ولی آیا می دانید که مهارت های حرکتی در مهارت های شناختی و تقویت هوش بچه ها تاثیرگذارند؟؟؟

ادامه خبر ...

تمرین زمستانی موجب افزایش قدرت و استقامت می شود

ادامه خبر ...

نتایج تحقیقات نشان می‌دهد كه ۸۳ درصد شكایت دانش آموزان از دردهای پشت، شانه و دست می‌تواند به نوعی مربوط به حمل كیف باشد. نتایج پژوهش محققان كشورمان كه درباره ارتباط وزن كیف مدرسه و محتویات آن با وزن بدن دانش آموزان انجام شده، حاكی است 2/18 درصد دانش‌آموزان در موقع حمل كیف احساس ناراحتی می‌كنند و در حالی كه وزن كیف این دانش آموزان باید كمتر از ۱۰ درصد وزن بدنشان باشد، ۱۲ درصد آنها كیفی با بیش از ۱۰ درصد وزن بدن خود را حمل می كنند.

ادامه خبر ...

کتاب والیبال  برای دانش اموزان رشته تربیت بدین زیر نظر وزارت آموزش و پرورش، کتابی مفید و ارزشمند برای معلمان تربیت بدنی بوده، تا برای آموزش مفید با روش های صحیح و مناسب به دانش اموزان بتوانند مهارت های ابتدایی رشته والیبال را آموزش دهند.

 

دانلود کتاب

http://s6.picofile.com/file/8285305118/Volleyball_p30download_com.pdf.html

ادامه خبر ...
یک نکته از هزاران

كتاب خوب در حكم دوست خوب است. «روسن پير»

مناسبت ها

لینک های مفید